تمامی اطلاعات به روز مدارس سمپاد

۲۶ مطلب در فروردين ۱۳۹۳ ثبت شده است

روز مادر

 مادر عزیزم ،وقتی چشم به جهان گشودم. قلب کوچکم مهربانی لبخند و نگاهت را که پر از صداقت و بی ریایی بود احساس کرد. دیدم زمانی را که با لبخندم لبخند زیبائی بر چهره خسته ات نشست و دنیایت سبز شدو با گریه ام دلت لرزید و طوفانی گشت. از همان لحظه فهمیدم که تنها در کنار این نگاه پرمهر و محبت است که احساس آرامش و خوشبختی خواهم کرد.


۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۱
نویسنده جوان

ارتش جمهوری اسلامی ایران

نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران؛ بزرگترین نیرو در بین نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران است؛ برای دیدن کلیپ مربوط به ارتش جمهوری اسلامی ایران، به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۱
نویسنده جوان

پاورپوینت های قرآنی هفتم

ما در این مطلب،دو پاور پوینت قرآنی را ببه صورت فایل zip و کاملا فشرده شده برای شما قرار می دهم تا شما با دانلود آن دانستنی های خود را افزایش دهید.

۰ نظر موافقین ۳ مخالفین ۱
نویسنده جوان

راهکار های تقویت باور های دینی

امروزه بیش تر مشکلات جامعه در اثر ضعیف بودن باور های دینی در افراد بوده است و من نیز برای این که در حل این مشکل نقش کوچکی از خود ایفا کنم؛راهکار های تقویت باور های دینی را برای دانلود گذاشته ایم تا شاید شما با مطالعه آن باور های دینی خود را تقویت کنید.

۲ نظر موافقین ۲ مخالفین ۱
نویسنده جوان

دانلود آفیس2013

سرانجام انتظارها به سر رسید و نسخه نهایی آفیس 2013 منتشر شد! برای دریافت آن به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

 

۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۱
نویسنده جوان

شاهکار قرآنی استاد عبد الباسط

این تلاوت بسیار زیبای استاد عبدالباسط یکی از شاهکارهای این استاد محسوب میشود سوره های مبارکه مریم و تکویر، که در وب سایت دانش آموزان تیزهوش، آماده دریافت شده است؛ برای دریافت به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۱
نویسنده جوان

تست IQ

ما فایل تست IQ را برایتان در وب سایت دانش آموزان تیزهوش قرار داده ایم  تا دانلود کرده و از ضریب هوشی«IQ»خود مطلع شوید؛این فایل اورجینال و در نسخه انگلیسی قابل دانلود می باشد؛

۳ نظر موافقین ۲ مخالفین ۱
نویسنده جوان

جنگ خیبر

دلایل شروع جنگ

پس از بر قراری صلج حدیبیه محمد (پیامبر اسلام) از جانب قریش خیالش راحت شد و از این رو تصمیم گرفت که یهودیان و قبایل نجد را سرکوب نماید تا امینت و آرامش را بیش از پیش در جامعه اسلامی برگرداند. در این میان خیبر مرکز آشوب­های نظامی و تحریکات و جنگ افروزی­ها علیه مسلمانان بود؛پس از صلج حدیبیه وی تمام ماه «ذی الحجة»، و مقداری از «محرّم» سال هفتم هجری را در «مدینه» توقف کرد، سپس با حدود یک هزار و چهارصد نفر از یارانش که در «حدیبیه» شرکت کرده بودند، به سوی «خیبر» حرکت کرد.

۰ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰
نویسنده جوان

دندان پزشکی

وب سایت دانش آموزان تیزهوش، مطالبی راجع به دندان پزشکی و چگونگی تحصیل آن، مطالب را گرد آورده است، امید واریم مفید واقه شود؛ برای دیدن آن مطالب؛ به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
نویسنده جوان

پاورپوینت علوم تجربی بخش فیزیک پایه هفتم

ما پاور پوینت انرژی های پایه هفتم را برای شما آماده کرده ام؛امیدوارم به دردتان بخورد.

۸ نظر موافقین ۱ مخالفین ۱
نویسنده جوان